Vybrali sme pre vás najlepšie BB krémy na trhu s vlastnosťami, ktoré nenájdete v iných značkách. Vzhľadom k tomu, že BB krémov je na trhu príliš veľa, výber toho, ktorý je vhodný pre váš typ pleti môže byť dosť zložitý. Práve preto sme krémy rozdelili do kategórií podľa typu pokožky a ďalších účinkov nižšie.

Ktorý BB krém je pre mňa najlepší?

Bez ohľadu na to, aký typ pleti máte, ak hľadáte skvelý krém BB, mali by ste byť dôsledný, pokiaľ ide o zložky a jej prínosy pre vašu pokožku. V nasledujúcej tabuľke nájdete náš výber tých najlepších BB krémov, ktoré dostanete na našom trhu.

Najlepšie BB krémy pre mastnú pleť

BB krémy sú skvelé pre prirodzené prekrytie pleti, ale niektoré produkty majú problém dostatočne zakryť škvrny a nedokonalosti pokožky. Vybrali sme preto tie, ktoré vyzerajú na tvári prirodzene, jednoducho sa aplikujú a sú ideálne pre mastnú pleť.

Najlepšie BB krémy pre suchú pleť

Vaša pokožka potrebuje vlhkosť a hydratáciu, aby sa účinne ochránila. Keď je správne hydratovaná, vaša pokožka sa stáva účinnejšou voči škodlivým a dráždivým látkam a znečisteného prostredia okolo nás. Na trhu je množstvo BB krémov a vybrať si ten správny je komplikované. Vybrali sme pre vás tie BB krémy, ktoré majú vynikajúce hydratačné, čistiace a výživné vlastnosti, a ktoré ich robia ideálnymi pre suchú pokožku.