In Najlepšie šampóny
Najlepší šampón na zničené vlasy 2019 – recenzie a porovnanie
5 (100%) 3 votes

Vráťte život poškodeným vlasom a dodajte im sviežosť a lesklý vzhľad. Pozrite si našu recenziu a vyberte si z produktov, ktoré môžu právom niesť titul najlepší šampón na zničené vlasy. Prinášame vám tipy na šampóny, ktoré účinne zatočia s poškodenými vlasmi.

#1 Garnier Fructis Grow Strong

Značku Garnier asi nie je potrebné dlho predstavovať. V jej rade môžeme nájsť najlepší šampón na zničené vlasy Garnier Fructis Grow Strong, ktorý vlasy zregeneruje a dodá im potrebný lesk. Samotné zloženie šampónu, ktoré je založené na prírodnej báze a pozitívnych vlastnostiach rastlín, veľmi prospieva slabým vlasom, ktoré potrebné vitamíny z rastlín priam vyžadujú. Šampón príjemne vonia a dobre pení už pri nanesení jeho malého množstva.

Páči sa nám

 • príjemná vôňa

#2 Natura Siberica Loves Estonia

Značka Natura Siberica sa špecializuje na predaj organickej kozmetiky. Spoločnosť kladie veľký dôraz na výskum a vývoj, dôkazom čoho je i fakt, že vo svojich produktoch využívajú byliny, pestované na vlastnej farme – vôbec prvej svojho druhu.  Súčasťou ich kvalitnej kozmetiky je najlepší šampón na zničené vlasy z radu Natura Siberica Loves Estonia.

Šampón oslabené vlasy ošetruje a intenzívne hydratuje. Preniká až do samotnej štruktúry vlasu, čím sa vlas stáva pružným a silným. Sušené kvety, ktoré šampón obsahuje, majú upokojujúci účinok na podráždenú pokožku hlavy a vlasy sa vďaka šampónu tiež lepšie rozčesávajú.

Páči sa nám

 • šampón dobre pení, stačí použiť malé množstvo

#3 Schwarzkopf Bonacure Repair

Ak chcete vlasom dodať skutočne profesionálnu starostlivosť, doprajte im šampón na zničené vlasy SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BC Bonacure Repair Rescue. Šampón obsahuje výťažky z medu, ktoré napomáhajú regenerácii poškodeného vlasového vlákna a posilňujú jeho vnútornú i vonkajšiu štruktúru.

Páči sa nám

 • vlasy sú po použití lesklé a jemné

#4 MACADAMIA NATURAL OIL Care

Spojením olejov z makadamových orechov a arganového oleja vznikol tento unikátny šampón, ktorý obsahuje esenciálne mastné kyseliny a dodá vašim vlasom dávku luxusu. Ak sú vaše vlasy príliš poškodené, tento šampón im navráti znova silu.

Páči sa nám

 • vlasy sú hladké a ľahko sa rozčesávajú

Nepáči sa nám

 • šampón menej pení
 • chýba „príjemná“ vôňa

#5 KALLOS KJMN

Tento cenovo dostupný a zároveň kvalitný šampón obsahuje keratín, po ktorom budú vlasy jemné a hladké. Obľúbite si ho nielen vďaka jeho účinkom. Očarí vás najmä jeho vôňa a vlasy si s týmto šampónom budete chcieť umývať už stále.

Páči sa nám

 • príjemná vôňa
 • vlasy sú vďaka keratínu jemné a hladké

Tieto tipy pomôžu vašim vlasom zostať krásne a zdravé

 1. Vlasy dostatočne hydratujte – jednou z najčastejších príčin lámania a celkovo poškodenia vlasov je nedostatočná hydratácia. Preto, zvlášť pri poškodených vlasoch, dbajte na ich dôkladnú hydratáciu správnymi šampónmi. Vlasy chráňte pred vysušovaním zábalmi, prípadne na čas obmedzte používanie fénov na vlasy či žehličiek a vlasy nechajte voľne vysušiť.
 2. Strava je základ – jedným z faktorov, ktoré spôsobujú poškodenie vlasu je zlá životospráva. Ak trpíte problémom s vlasmi, zmeňte spôsob svojho stravovania.
 3. Stres je veľký nepriateľ vlasov – ak vám vlasy vypadávajú alebo sú len bez života, zničené, zamyslite sa nad tým, či nie ste vystavený veľkému stresu. Okrem toho, že stres nepraje vlasom, môže byť spúšťačom i akéhosi zanedbávania samých seba, kedy na nič nemáme čas a tak zanedbávame okrem iného i starostlivosť o vlasy.
 4. Vlasy nezaťažujte – ak sú vaše vlasy oslabené, nezaťažujte ich ešte viac farbením, kulmovaním, žehlením či fénovaním. Tiež prílišné používanie rôznych prípravkov na vlasy obsahujúcich chemikálie vlasom neprospieva. Vlas sa vysuší a výsledným efektom je, že sa nakoniec zlomí.

Leave a Comment